Královská města

MĚLNÍK

Královské věnné město Mělník leží na soutoku Vltavy a Labe, na sever od Prahy, v krajině, kde se daří vinné révě. Mělník se stal královským věnným městem z rozhodnutí císaře Karla IV, jeho historie však sahá až do 10. století.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Mělník najdete na adrese Ubytování Mělník. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Mělník - celé město
Mělník - celé město
 

Rezidence Artemis


*+ Pension
Ubytování Úžice : Rezidence Artemis

Rezidence Artemis se nachází ve středočeském kraji, 7 km od Kralup nad Vltavou v Úžicích. Hosté se mohou do rezidence Artemis v Úžicích dopravit autobusy PID a vlakem. Hostům je k dispozici i přeprava mikrobusem.

Rezidence Artemis v Úžicích ubytování
Rezidence Artemis v Úžicích poskytuje ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj rezidence Artemis v Úžicích  je vybaven TV, sprchovým koutem a WC, k dispozici je připojení k internetu, v objektu je společná kuchyňka.

Rezidence Artemis ubytování v Úžicích gastronomie
Restaurace rezidence Artemis v Úžicích disponuje kapacitou až 90 míst a zajišťuje pohodové posezení, skvělá jídla tradiční české kuchyně, zvěřinové speciality a široký sortiment alkoholických a nealko nápojů. Hosté rezidence Artemis v Úžicích mohou nalézt i chuť v bohatém výběru přívlastkových a archivních vín tuzemské produkce.

Ubytování Artemis rezidence v Úžicích služby
V restauraci rezidence Artemis v Úžicích můžete uspořádat různé akce. Hosté mohou využít k pořádání svatebních hostin, rodinných oslav i firemních párty. V letním období bude hostům rezidence Artemis v Úžicích k dispozici letní terasa a v nejbližší době i altánek s posezením vybavený venkovním výčepem, grilem a udírnou, kde jsou naplánovány dny s grilováním selátek, beránků a ryb.

Ubytování v Úžicích rezidence Artemis okolí
Největším lákadlem v okolí rezidence Artemis v Úžicích jsou města Mělník a Kralupy nad Vltavou. Působivou a zdaleka viditelnou dominantou Mělníku je zámek a věž chrámu sv.Petra a Pavla. Návštěvníky města přitahuje pohled ze zámecké vyhlídky, odkud je vidět soutok Labe a Vltavy, památná hora Říp a České středohoří. Mezi nejvyhledávanější oblasti Mělnicka patří romantické Kokořínsko pyšnící se nádhernou přírodou, pískovcovými skalami a známým gotickým hradem Kokořín ze 14.století. Na dohled je památná hora českých dějin - Říp.Netřeba 12
Úžice
27745
Mělník, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)
Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANOHotelový transport, je poskytováno zdarma: NE (cena 20,00)Úschovna jízdních kolBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 8000 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1100 metrů)Tělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1100 metrů)Minigolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1100 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 7000 metrů)HoubařeníSolárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1100 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 6000 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NELetní sportyTuristikaVenkovPobyty s dětmiLevné ubytování


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Mělník : Apartmán U Zámku Mělník

Apartmán U Zámku Mělník

***
Apartmán v Mělníku v centru města u zámku Komfortní, nově vybudovaný apartmán o rozloze 32 m2 se nachází přímo v historickém centru města Mělníka, cca 50 m od mělnického zámku, v pěší zóně ve Svatováclavské ulici, která nedávno prošla kompletní rekonstrukcí, v památkově chráněném domě. Jedná se o tichý, útulně a zajímavě kompletně vybavený prostor s klenbami, ve kterém můžete strávit klidnou noc a odpočinout si při služební cestě, o víkendu nebo při rodinné dovolené.
Ubytování Mělník : Hotel Jaro

Hotel Jaro

***
Hotel Jaro nabízí ubytování v centru královského města Mělník nad soutokem řek Labe a Vltavy. Svou vhodnou polohou, nedávnou renovací a příjemným prostředím se hotel stal přitažlivým pro individuální i organizovanou turistiku, pro firemní klientelu, ale i pro milovníky Kokořínska, Prahy a jejího okolí.  
Ubytování Mělník : HOTEL LUDMILA

HOTEL LUDMILA

***
Hotel Ludmila se nachází na okraji malebného historického města Mělník, proslaveného skvělou polohou, bohatou historií a dlouholetou tradicí v pěstování vinné révy, která je každoročně oslavována Mělnickým vinobraním. Tradiční suvenýr této oblasti - červené a bílé víno Ludmila si můžete zakoupit na recepci hotelu. Pro skupinky organizujeme degustace výborných mělnických vín.
Ubytování Mělník : hotel Olympionik

hotel Olympionik

***
Hotel Olympionik, kongresové centrum a zároveň sportovní centrum stříbrného medailisty z OH v Sydney Rudolfa Kraje jsou koncipovány jako moderní ubytovací zařízení s důrazem na maximální pohodlí svých hostů a nabízí služby na vysoké úrovni za velmi přijatelné ceny.
Ubytování Liběchov : Motel Svatý Kryštof

Motel Svatý Kryštof

***
Motel Svatý Kryšof se nachází u hlavní silnice Mělník - Česká lípa v obci Tupadly 13 km od Mělníka a 45 km od Prahy. Motel je ideálním místem k odpočinku v romantické přírodě, ale i vhodným místem k zastavení při cestách i organizovaných výletů.
Ubytování Úžice : Rezidence Artemis

Rezidence Artemis

*+
Nabídka ubytování v rodinném penzionu ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených TV, wi-fi a sociálním zařízením.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. melnik@kralovska-mesta.cz TOPlist