Královská města

MĚLNÍK

Královské věnné město Mělník leží na soutoku Vltavy a Labe, na sever od Prahy, v krajině, kde se daří vinné révě. Mělník se stal královským věnným městem z rozhodnutí císaře Karla IV, jeho historie však sahá až do 10. století.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Mělník najdete na adrese Ubytování Mělník. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Mělník - celé město
Mělník - celé město
 

Motel Svatý Kryštof


*** Motel
Ubytování Liběchov : Motel Svatý Kryštof

Motel Svatý Kryštof v Liběchově je ideálním místem k odpočinku v romantické přírodě, ale i vhodným místem k zastavení při individuálních cestách, či organizovaných zájezdech. Motel a motorest Svatý Kryštof v Liběchově se nachází u hlavní silnice Mělník (Česká lípa) v obci Tupadly 10 km od Mělníka a 45 km od Prahy.

Motel Svatý Kryštof v Liběchově ubytování
Motel Svatý Kryštof v Liběchově nabízí svým hostům ubytování v 18ti zrekonstruovaných, moderních a vzdušných pokojích. Všechny pokoje motelu Svatý Kryštof v Liběchově jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (toaleta a sprchový kout) a hotelovým prádlem. Pro maximální komfort hostů je možné s v každém z pokojů připojit na internet pomocí bezplatné Wi-Fi sítě.

Motel Svatý Kryštof ubytování v Liběchově gastronomie
Motel Svatý Kryštof v Liběchově nabízí stravování v restauraci nabízející  v příjemném interiéru. Motel Svatý Kryštof v Liběchově nabízí rychlé občerstvení v samoobslužné restauraci s bohatým sortimentem hotových a minutkových jídel.

Ubytování v Liběchově Motel Svatý Kryštof služby
Motel Svatý Kryštof v Liběchově se nachází mimo obec a je velmi vhodný pro pořádání rodinných oslav, společenských a prezentačních akcí, školení a seminářů, apod.  Pro návštěvníky motelu Svatý Kryštof v Liběchově je možno zajistit projížďky na koních, odstřel vybraných druhů zvěře, grilování na venkovní terase, rožnění selat nebo uspořádání zahradní slavnosti.

Ubytování Svatý Kryštof motel v Liběchově okolí
V okolí motelu Svatý Kryštof v Liběchově je to nejblíže do Mělníka či Prahy. Pravidelnou tradiční akcí je Mělnické vinobraní. Tato akce se koná každoročně jeden víkend v září. Ve městě naleznete širokou nabídku kulturních zařízení a programů, mezi které patří divadlo, kino, galerie, kulturní dům a další. Informace o celé oblasti Vám doplní Regionáloní muzeum Mělník, příznivce umění potěší Galerie ve věži. Kulturní život ovlivňuje i nedaleká Praha, které je odtud velmi dobře dopravně dostupná.Tupadly 78
Liběchov
27721
Mělník, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 30TV místnostPřednáškový sálDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 150,00)Bezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíCateringové službyÚschovna jízdních kolŠipky, nachází se přímo v hotelu: ANOHoubařeníLovJízda na koniRestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOLetní sportyTuristikaRomantickéVenkovKongresyPobyty s dětmiPřírodaVinařská oblast


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Mělník : Apartmán U Zámku Mělník

Apartmán U Zámku Mělník

***
Apartmán v Mělníku v centru města u zámku Komfortní, nově vybudovaný apartmán o rozloze 32 m2 se nachází přímo v historickém centru města Mělníka, cca 50 m od mělnického zámku, v pěší zóně ve Svatováclavské ulici, která nedávno prošla kompletní rekonstrukcí, v památkově chráněném domě. Jedná se o tichý, útulně a zajímavě kompletně vybavený prostor s klenbami, ve kterém můžete strávit klidnou noc a odpočinout si při služební cestě, o víkendu nebo při rodinné dovolené.
Ubytování Mělník : Hotel Jaro

Hotel Jaro

***
Hotel Jaro nabízí ubytování v centru královského města Mělník nad soutokem řek Labe a Vltavy. Svou vhodnou polohou, nedávnou renovací a příjemným prostředím se hotel stal přitažlivým pro individuální i organizovanou turistiku, pro firemní klientelu, ale i pro milovníky Kokořínska, Prahy a jejího okolí.  
Ubytování Mělník : HOTEL LUDMILA

HOTEL LUDMILA

***
Hotel Ludmila se nachází na okraji malebného historického města Mělník, proslaveného skvělou polohou, bohatou historií a dlouholetou tradicí v pěstování vinné révy, která je každoročně oslavována Mělnickým vinobraním. Tradiční suvenýr této oblasti - červené a bílé víno Ludmila si můžete zakoupit na recepci hotelu. Pro skupinky organizujeme degustace výborných mělnických vín.
Ubytování Mělník : hotel Olympionik

hotel Olympionik

***
Hotel Olympionik, kongresové centrum a zároveň sportovní centrum stříbrného medailisty z OH v Sydney Rudolfa Kraje jsou koncipovány jako moderní ubytovací zařízení s důrazem na maximální pohodlí svých hostů a nabízí služby na vysoké úrovni za velmi přijatelné ceny.
Ubytování Liběchov : Motel Svatý Kryštof

Motel Svatý Kryštof

***
Motel Svatý Kryšof se nachází u hlavní silnice Mělník - Česká lípa v obci Tupadly 13 km od Mělníka a 45 km od Prahy. Motel je ideálním místem k odpočinku v romantické přírodě, ale i vhodným místem k zastavení při cestách i organizovaných výletů.
Ubytování Úžice : Rezidence Artemis

Rezidence Artemis

*+
Nabídka ubytování v rodinném penzionu ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených TV, wi-fi a sociálním zařízením.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. melnik@kralovska-mesta.cz TOPlist